Images-loading

Hemen ön kayıt yaparak , erken kayıt fırsatlarımızdan yararlanın !

Hakkımızda

Hakkımızda


Çanakkale Kampüs Kız Öğrenci Yurdu » Hakkımızda

Kampus Kız Öğrenci Yurdu , Çanakkale Merkez'de yüksek öğrenim bayan öğrenciler için hazırlanmıştır.İlimizde eğitim gören yüksekokul öğrencilerimizin günün sosyal ve teknolojik ihtiyaçlarına göre donatılmış yurtlarımızda hem bir aile sıcaklığını hem de ekonomik koşulları bulacaksınız.

Kaliteyi bir ilke edinmiş kurumlarımızda,huzur güven ve konforlu imkanlarla eğitim hayatınızı geçireceksiniz.Güler yüzlü ve anlayışlı personelimiz ile size günün her vakti hizmet vermeye çalışacağız.Hijyenik koşullar ve sağlıklı gıdalarımızla sizlerin eğitiminde bizimde katkımız olacaktır.

Vizyon ve Misyon 
Yurt ve Apart sektöründe lider olmayı, bu amaçla teknolojik geliş meler de dahil olmak üzere her türlü gelişimi ve değişimi takip etmeyi ve hızla tüm hizmet alanlarımıza aktarmayı, tüm sosyal paydaşlarımızın memnuniyetini sağlamak sureti ile öğrencilerimi zin tam tatminini gerçekleştirmeyi kendimize amaç edindik.

Kalite Politikası 
Var olan müşteri ilişkilerinin daha da kuvvetli ve kalıcı olması için müşteriye verilen sözlerin, bütün olanaklar kullanılarak yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması...

  • UYGUN TEKLİFLER ALMAK İÇİN
    E-MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN!